222 724 792 
Napsali o nás
Ing. Zuzana Lagutinová

PRO-SERV, s.r.o.

zpět

S firmou LAMALS a. s. jsme začali spolupracovat v roce 2008. Rozsahu firmy tehdy přestal stačit dosavadní správce sítě. Technici LAMALS a. s. jsou nám k dispozici v podstatě kdykoliv, v případě potřeby i momo pracovní dobu. Jakékoliv problémy tak mohou být odstraněny okamžitě, často jen po telefonu a na dálku.

Hlídají za nás předpisy, licence, informují nás o novinkách v HW i SW. Zajišťují i spotřební materiál pro tiskárny a kopírky. O likvidaci nepotřebných a vyřazených strojů připravují podklady pro účetní evidenci. Považujeme pracovníky společnosti LAMALS a. s. za své přátele a kolegy.

Je nám ctí, že se společnost LAMALS a. s. stará komplet o naši počítačovou techniku.

Lamals a.s.

LAMALS a.s. působí na našem trhu od června 1989. Pomáháme zákazníkům řešit problémy související s provozem a servisem počítačové techniky tak, aby je to stálo co nejméně času a peněz, které tak mohou věnovat svému podnikání.

Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum a v tom nám pomáhá především individuální přístup ke každému zákazníkovi a snaha vytvořit s ním dlouhodobé partnerství. Důvěru zákazníků si pak získáváme zejména kvalitou a rychlostí servisu a služeb. O tom, jak se nám to daří, se můžete přesvědčit v našich referencích.