222 724 792 
Napsali o nás

Reference

Od dodavatele hardware se očekává rychlá a kvalitní dodávka za slušnou cenu. Toto kritérium splňuje možná více firem, ale u firmy Lamals jsme ještě k tomu našli kvalitní a rychlý servis spojený s osobním a neformálním přístupem. Díky tomu je firma Lamals naším dodavatelem více než 24 let
Michal Hankiewicz
Naše spolupráce s firmou LAMALS sahá do poloviny devadesátých let, kdy jsme si ji jako firmu vhodnou pro dodávky materiálu a služeb vybrali. Po zkušenostech s jinými firmami obdobného zaměření můžeme konstatovat, že LAMALS po stránce odborné i finanční nejlépe vyhovuje firemním požadavkům. Rozhodující faktory jsou korektní a férový přístup, diskrétnost,rychlost a flexibilnost v plnění zadaných požadavků a v konečné fázi také lidský faktor.
Ing. Štefan Matúš
S firmou LAMALS spolupracujeme už více než 10 let. Oceňujeme zejména rychlý a spolehlivý servis počítačů a  také schopnost poradit s výběrem při nákupu výpočetní techniky.
Leo Javorský
S firmou LAMALS spolupracujeme více než 16 let na provozu a servisu IT technologií v naší firmě. Naše požadavky řeší rychle a odborně. S jejich prací jsme spokojeni a to z důvodu vysoké technické odbornosti a vstřícnosti při řešení našich požadavků. Tuto firmu mohu vřele doporučit pro správu firemních IT technologií.
Ing. Tomáš Barák
S firmou Lamals spolupracujeme pro její snahu a schopnost vyhovět za příznivou cenu náročným požadavkům naší knihovny, pro rychlost a spolehlivost v dlouholetém kontaktu.
Ondřej Černý
S firmou Lamals spolupracujeme, protože jsme plně spokojeni s kvalitou i termíny dodávek námi poptávané výpočetní techniky, a také s pružností poskytovaného záručního
a pozáručního servisu.“
Ing. Václav Strachota
S firmou LAMALS a. s. jsme začali spolupracovat v roce 2008. Rozsahu firmy tehdy přestal stačit dosavadní správce sítě. Technici LAMALS a. s. jsou nám k dispozici v podstatě kdykoliv, v případě potřeby i momo pracovní dobu. Jakékoliv problémy tak mohou být odstraněny okamžitě, často jen po telefonu a na dálku.
Ing. Zuzana Lagutinová
S firmou Lamals a.s. spolupracujeme již 12 let, od začátku působení naší firmy. Dosud jsme neměli potřebu tuto skutečnost měnit. Spolehlivost, ochota, rychlost a profesionalita, to jsou hlavní přednosti této společnosti.
Hana Strieborná
1
Lamals a.s.

LAMALS a.s. působí na našem trhu od června 1989. Pomáháme zákazníkům řešit problémy související s provozem a servisem počítačové techniky tak, aby je to stálo co nejméně času a peněz, které tak mohou věnovat svému podnikání.

Pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum a v tom nám pomáhá především individuální přístup ke každému zákazníkovi a snaha vytvořit s ním dlouhodobé partnerství. Důvěru zákazníků si pak získáváme zejména kvalitou a rychlostí servisu a služeb. O tom, jak se nám to daří, se můžete přesvědčit v našich referencích.